Zlimline Lipo Laser

FDA poolt tunnustatud tehnoloogia

Zlimline Lipo Laser kasutab uut laser-lipolüüsi tehnoloogiat, mis kasutab tselluliiti siluvateks, rasva vähendavateks ning keha ravihooldusteks nõrka laserit. Tulemused on nähtavad otsekohe pärast hooldust. Võrreldes kirurgilise rasvaimu ning muude ultraheli- või lasertehnikatega on laser-lipolüüs märksa soodsam, kuigi tulemused on sarnased. Zlimline Lipo Laser on mitteinvasiivne, valu- ja süstlavaba ning ei nõua taastumisaega. Kohe tulemas Lipo Laseri uus ja täiustatud versioon. Täiendava info jaoks võtke palun ühendust.

Meetod

Zlimline Lipo Laser kasutab fotobiomodulatsiooni, mille abil stimuleeritakse keha loomulikku rasvarakkude sisu vabastamise protsessi. Fotobiomodulatsioon muudab rakukeemiat ning käivitab ensüümi lipaas vabastamise, mis omakorda lõhustab triglütseriidimolekule rasvhapeteks ja glütseroolimolekulideks. See protsess teeb molekulid piisavalt väikeseks, et need saaksid pooride kaudu väljuda ning neid saaks kasutada “kütusena” sinu keha metabolismisprotsessis. Sinu keha lümfisüsteem kannab rakkude sisu edasi ning eemaldab selle kehast loomulikul teel. Protsess suurendab keha lümfivoolu, stimuleerides lümfisõlmi hooldatavas piirkonnas. Pärast Zlimline Lipo Laser hooldust soovitatakse treeningut või tugevat massaazi mis põletab äsjavabastatud rasvhapped ja glütseroolid, et need keha rasvavarudest täielikult eemaldada. Iga päev säilitab keha toidust saadud liigsed kalorid rasvkoesse. Aju kontrollib seda, millal keha rasvkoe sisu vabastab, et see siis energiaks muudetaks. Rasvarakke võib võrrelda laaditavate patareidega, mida mõnikord kasutatakse ning mõnikord täidetakse sõltuvalt toitumisest ja liikumisest.

Protseduur

Ohutu ja valutu protseduur

Laser-lipolüüsi protseduuril kasutatakse nõrga tugevusega nähtavat punast laservalgust, mis bio-stimuleerib hooldatavat rasvakogumit ohutult ja valutult. Stimulatsiooni käigus käivitatakse kehale loomulikud keemilised protsessid, mida organism kasutab energiavarude vabastamiseks vastavalt vajadusele, seega ei tekita laser-lipolüüs kehas ühtki tavapäratut mõju ega kahjusta kehakudesid: rakke, veresooni ega lähedalasuvaid närve või elutähtsaid organeid. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja kehapiirkondadele, kuhu on kogunenud soovimatut rasva ning tavaelu tegemiste juurde saab tagasi pöörduda kohe pärast protseduuri läbimist.

Laser-lipolüüs hooldusega saab vähendada rasva täpselt probleemses piirkonnas

Laserpadjakesed asetatakse vajalikule piirkonnale, näiteks lõuale, käsivarte ülaosadele, kõhule ja reitele ning rasva saab lõhustada ja eemaldada täpselt sellest piirkonnast. See on suur eelis dieedi ja trenni ees, mis vähendavad rasva kogu kehal ühtlaselt, kuid ei modelleeri kindlaid kehapiirkondi.

Tulemused

Tulemused on nähtavad otsekohe pärast hooldust. Tavaliselt saavutatakse iga hooldusseansiga vööümbermõõdu vähenemine 2–4 cm. Soovituslik on läbida kaheksast hooldusest koosnev seanss nelja nädala jooksul, kaks seanssi nädalas. Hoolduste jooksul väheneb patsientide rõivasuurus eeldatavalt 1–2 numbrit.

Kliiniliselt tõestatud

Sõltumatud kliinilised uuringud on näidanud, et laser-lipolüüsi kasutamine on võrreldav päris rasvaimuga. Laser-lipolüüsi tehnoloogia on üks väheseid igapäeva kasutuses olevaid tehnoloogiaid, mis on saanud USA Tervisekaitseameti FDA poolt tunnustuse seoses võitluses ülekaaluga. Ultrahelipildid näitavad, et rasvakihi paksus väheneb vaid ühe hooldusseansiga kuni 30%. Lisaseansid parandavad tulemust veelgi. Tulemused on nähtavad kohe pärast iga hooldust, kuna rasvarakkude sisu vabastatakse. Kergete treeningutega järelhooldus kiirendab vabastatud rasva eemaldumist organismist. Samuti soovitatakse protseduurile peale teha lümfidrenaazi ehk LPG´d.

Näidustused

Näidustused

 • Liigne kehakaal ja tselluliit
 • Rasvaladestused kõhul, tuharatel ja puusade piirkonnas (sangad)
 • Kui on vaja vabaneda õllekõhust

Vastunäidustused

 • Nahakahjustused kavitatsiooni piirkonnas: lõhed, erosioonid, infektsioonid
 • Rasedus ja imetamine
 • Verehüübivushäired
 • Immuunsussüsteemi haigused
 • Hepatiit, neerupuudulikkus, sapikivitõbi
 • Kilpnäärme talitlushäired
 • Krooniline veenipuudulikkus, flebiidid, tromboflebiidid
 • Südamehaigused ja südamestimulaator
 • Osteoporoos
 • Astma
 • Onkoloogia
 • Infektsioonilised ja põletikulised protsessid
 • II astme diabeet
 • Varikoossed veenilaiendid
 • Kesk- ja sisekõrva kahjustused
 • Metallproteesid kavitatsiooni piirkonna lähedal
Kasutamine

Lihtsalt kasutatav

Zlimline Lipo Laser seadet kasutatakse selleks, et rakud vabastaksid oma sisu ilma trennita ning selle abil saab täpselt sihikule võtta probleemsed piirkonnad. Zlimline Lipo Laser seade on võrreldes muude laser- ja valgusseadmetega ka lihtsalt kasutatav. Hoolduse tegija peab lihtsalt seadme padjad korrektselt kliendi kehale asetama ning saab siis samaaegselt teisi hooldusi teha, et hoolduste ajal ilukliiniku kasumisse maksimaalselt panustada. Zlimline Lipo Laser seadmega tehtav rasvaimu on kiire ja lihtne, ning see saab sooritatud 30 minutiga. Hoolduskuur peaks koosnema 8 hoolduskorrast, mis viiakse läbi kaks korda nädalas, et keha modelleerimisprotseduur saaks nelja nädalaga lõpuni viidud. Et keha jõuaks rakkude sisu ära “põletada”, tuleks ühe hooldusseansi jooksul tegeleda vaid ühe kehapiirkonnaga. Kui kehale jääb “põletamiseks” liiga palju ainet, tekib oht, et see ladestub uuesti rasvana. Kui patsient on hoolduskuuri läbinud, tuleb tal tulemuste säilitamiseks püüda püsida tervislike eluviiside juures. Pärast Zlimline Lipo Laser kasutamist võib kasutada ka toidulisandeid, mis soodustavad keha metabolismiprotsessi ning toetavad tervislikke eluviise.


Zlimline Lipo Laser

Komplekti kuulub
  • Igal meie poolt müüdaval seadmel on aastane garantii
  • Pakume oma seadmetele hooldust ka garantiiaja möödudes
  • Eesti keelne kasutusjuhend
  • Vajadusel tasuta koolitus Tallinna kesklinnas asuvas salongis

Kliiniliselt tõestatud
Mõistlik hind
Ohutu ja valutu
Tulemused kohe näha
Rasva vähendamine soovitud piirkonnas