Byotea Slimming Mud 1000ml

Tselluliidivastane kehamuda sobib igat tüüpi tselluliidi hoolduseks. Taaskäivitab basaalse ainevahetuse, et tagada kohene silmnähtav salendav toime. Pärast kasutamist on nahk niisutatud ja sametpehme. Annab nahale ja kehale värskus- ja heaolutunde. Aktiivsed toimeained: kofeiin, roheline savi, merevetikas, hobukastan.

Ei sisalda PARABEENI, PARAFIINI, GMO-d, SLS-i, SLES-i.
Nikli suhtes testitud.

KOFEIIN – lipolüütiliste omadustega, väljutab kehast seiskunud vedelikud. Salendava toimega, väljutab vedelikud tselluliidiga enim mõjutatud kehapiirkondadest, trimmib figuuri.

ROHELINE SAVI – looduslik savi imab endasse kogu mustuse ja vähendab iluvigu. Tulemuseks on sametine veatu nahk.

MEREVETIKAS – tuntud oma puhastava ja kaitsva toime poolest, mineraalirikas, aitab väljutada kehast toksiine. Nahk on puhtam, tasakaalustatum, selle pind on ühtlasem ja ka funktsioonide toime on normaliseerunud.

HOBUKASTAN – verd vedeldava ja veeniseinu tugevdava toimega aktiivkomponent. Parandab kapillaari- ja veeniseinte seisundit. Vähendab turset ja ergutab lümfiringet.

Kanna suur kogus toodet otse hooldatavale kehapiirkonnale. Tasanda mudakiht nahal käte või spetsiaalse spaatli abil. Kasuta Inframati puhul kindlasti Zlimline Inframati kilesid. Maski eemaldamiseks kasuta niisutatud käsna või dušiharja.

Lisa tselluliidimähis: Näiteks Slender Life Lipo Reduce 250 ml.

Koostisained: Aqua, Solum fullonum, Glycerin, Caffeine, Fucus vesiculosus extract, Laminaria digitata extract, Polysorbate 20, Paullinia cupana extract, Phenoxyethanol, Ananas sativus extract, Camelia sinensis extract, Xanthan gum, Eucalyptus globulus leaf oil, Aesculus hippocastanum extract, Pinus sylvestris leaf oil, Limonene, Citrus aurantium amara fruit extract, Cupressus sempervirens oil, Methylisothiazolinone

Ei sisalda PARABEENI, PARAFIINI, GMO-d, SLS-i, SLES-i
Nikli suhtes testitud.
Aktiivsed toimeained: kofeiin, roheline savi, merevetikas, hobukastan.