Inframatt

Parim tervise- ja ilutoode sinu koju!

Laialdaselt populaarsust kogunud kehapuhastavat ilu- ja tervisehooldust on võimalik nautida ka kodus. Inframatti võivad kehapuhastamiseks kasutada kõik perekliikmed alates 10 aastastest.
Hoolduse jooksul kaotab keha nii kaalu, kui ka vabaneb toksiinidest, tõstes immunsussüsteemi kõigil pereliikmeil, noorukitest – eakateni.

Sentimeetrid ja üleliigsed kilod kaovad ning tönu sellele paraneb ka enesetunne. Ühe protseduuri pikkuseks korraga on soovitatav 45-60 minutit.

Inframatt on tervis, mitte vaid ilu!

Hind 499 eurot. Märtsi lõpuni sooduskoodiga “Tervis”  saate soodustust – 50 Eurot.

Inframatt erineb infrapuna saunast, kuna temperatuur on kõrgem ja olete kui “kookonis”, kuhu õhk ligi ei pääse. Tänu sellele erilisele kooslusele on inframatt, infrapunasaunaga võrreles kolm korda tõhusam. Infrapunakiirgus kandub nähtamatute valguslainetena läbi õhu ja soojendab otseselt, ilma ümbritsevat õhku kütmata. Selle tulemusel soojenevad nahk ja nahaalused koed. Infrapunakiirgus põletab nahaalust rasvakihti ja selle tulemusena viib kehast välja toksiinid. Kokkuvõtlikult aitab see organismist välja viia jääkaineid, liigse kudedevahelise vee, parandab lihaste toonust ja on tõhus tselluliidi vähendaja.

Infrapunasoendus kuni 74 kraadi
Ühe protseduuriga kaotate kuni 1,5 kg
Mõeldud nii meestele, kui ka naistele
Kohesed möödetavad tulemused
Vörske ja kerge enesetunne