Zlimline HIFU

Nuoruutesi salaisuus. Tulokset näkyvät hetkessä.

Zlimline HIFU-laitteella suoritettavalta SMAS-nostolta puuttuu ikäraja. Menetelmä on tarkoitettu kaikille, jotka eivät halua käyttää kauneuskirurgian mahdollisuuksia ja haluavat kuitenkin oleellisesti pingoittaa ihoa ja näkyä sen ansiosta nuoremmalta. Luonnolliset ikääntymisen prosesssit näkyvät eniten juuri kasvojen iholla. Sen yhteydessä suun nurkat vajoavat alas, nenän ja suun alueelle muodostuvat rypyt, posket alkavat roikkumaan ja muodostuu tuplaleuka. Tietystä hetkestä alkaen voiteet eivät enää toimi, koska ne eivät pysty imeytymään syvempiin ihokerroksiin, joissa degeneraatio todella tapahtuu. HIFU-laite tuottaa ultraääni-impulsseja, jotka käynnistävät ihon pistelämmityksen kautta tarkkaan säädetyllä syvyydellä ja vaikutusalueella termokoagulaation. Sen tuloksena kutistuvat ihon eri kerroksissa (epidermiksessä, dermiksessä ja nahan alaisissa kudoksissa) olevat kollageenikuidut hetkessä ja sitä seuraa uuden kollageenin synteesi. Hoidon tuloksena kollageenikuidut lyhenevät ja SMAS-pinta-ala vähenee, jonka ansiosta kasvojen muoto paranee ja iho tuntuu elastiselta.

Zlimline HIFU seadme abil tehtav SMAS lifting on ilma vanusepiiranguta metoodika, mis on mõeldud kõigile, kes ei taha plastilist operatsiooni, kuid kes soovivad oluliselt oma nahka pinguldada ning seeläbi nooremad välja näha. Loomulikud vananemisprotsessid avalduvad enim just näonahal. Tekib olukord, mille tagajärjel vajubvad alla suunurgad, moodustuvad nina-suu voldid, põsed hakkavad rippuma ja tekib topeltlõug. Mingist hetkest alates pole kreemidest enam suuremat kasu, sest nad ei suuda tungida naha sügavamatesse kihtidesse, kus hävitustöö tegelikult toimub. HIFU seade genereerib ultraheliimpulsse, mis tekitavad naha punktsoojendamise kaudu rangelt kindlaksmääratud sügavusel ja toimepiirkonnas termokoagulatsioonipunkte. Selle tulemusena tõmbuvad kollageenikiud naha erinevates osades (marrasknahas, pärisnahas, nahaalustes kudedes) silmapilkselt kokku, millele järgneb uue kollageeni süntees. Protseduuri tulemusena kollageenikiud lühenevad ning väheneb SMAS pindala, mistõttu näo kuju ja nahk pinguldub.

Invasiivitus ehk kehaväline
Valutu, ei vaja tuimestust ega narkoosi
Kiirelt nähtav esteetiline tulemus
Protseduuri lühike aeg
Rehabilitatsiooniaja puudumine
Atraumaatilisus

Mida tähendab Superficial Musculo Aponeurotic System ehk lihasaponeurootiline süsteem?

SMAS kiht koosneb elastiini- ja kollageenkiududest nahas, millele kinnituvad näo miimikalihased. Tegelikult on see raamistik, mis toestab kindlapiirilist näoovaali. Vanuse kasvades SMAS kiht ei ole enam nii tugev, kollageenikiud venivad välja, see raamistik „lööb kõikuma“, mille tulemusel nahk ja teised pehmed näo- ja kehakoed vajuvad rippuma. Selle tulemusena vajuvad ka kulmud ja põsed allapoole, alumistel silmalaugudel tekib liigne nahk, näoovaali deformeerumisel ja kontuuri hajumisel ilmub topeltlõug, rippuvad põsed, nina- ja suunurkadevahelised vaod. Kokkuvõttes nahaalused koed lõtvuvad. Näoovaali taastamiseks tuleks vähendada näokontuuri ja tõsta lihasaponeurooilist kihti (SMAS). Enne ultrahelili liftingu ilmumist, oli see võimalik ainult plastilise kirurgia abil, kus kasutati üldnarkoosi. Tänu HIFU tehnoloogiale on see nüüd võimalik ka ilma kirurgilise sekkumiseta.

Ultraheli impulss tungib protseduuri ajal kuni 5 mm sügavuseni.

Võrreldes teiste meetoditega, mis mõjuvad ainult kuni 1,5 mm sügavusel, on see kosmeetikas omamoodi läbimurre, mis on võrreldav tõhususelt ainult ilukirurgiliste meetoditega!