Inframatt – Buduaari Ilulemmik 2021

Parim tervise- ja ilutoode sinu koju!

Meil on rõõm teatada, et Zlimline Inframatt on pärjatud “Buduaari Ilulemmik 2021” kvaliteedimärgisega. Täname ja oleme kindlad, et meie tooted aitavad ka edaspidi paljude tervist parandada ja kaalu alandada!


Zlimline Inframatt on tõhus toksiinide väljutaja ja terviseparandaja.

Tōhusaim vahend kaalukaotuseks
Tselluliit väheneb märgatavalt
Kaob paistetus kehalt, kui ka näolt
Nahk muutub elastseks ja siledaks
Tervis ja enesetunne paranevad
Väljutab toksiinid kehast
Unekvaliteet paraneb
Vähendab liigese ja lihasevalu
Vanusepiirang puudub

Nüüd uus ja täiendatud mudel, millel on:

 Pehmem ja vastupidavam materjal.

 Käeavadega, et oleks mugavam juhtida ja saaks kasutamise ajal vett juua.

Puldist temperatuuri juhtimine.


Infrapunamatt koju

Laialdaselt populaarsust kogunud kehapuhastavat ilu- ja tervisehooldust on võimalik nautida mugavalt kodus. Inframatti võivad kasutada kõik perekliikmed alates 10 aastastest kuni eakateni.

Hoolduse jooksul kaotab keha nii kaalu, kui ka vabaneb toksiinidest, tõstes immunsussüsteemi kõigil pereliikmeil, noorukitest – eakateni.

Sentimeetrid ja üleliigsed kilod kaovad ning tänu sellele paraneb ka enesetunne ja tervis. Ühe protseduuri pikkuseks korraga on soovitatav 45-60 minutit.

Inframatihooldus on kasutatav taastusravivahendiks, esteetiliste kehahoolduste läbiviimiseks, immunsuse tõstmiseks ja üldise enesetunde parandamiseks.

Inframatt erineb infrapunasaunast kuna temperatuur on kõrgem ja olete kui “kookonis” kuhu õhk ligi ei pääse. Tänu sellele erilisele kooslusele on inframatt 3 korda tõhusam.  Infrapunakiirgus kandub nähtamatute valguslainetena läbi õhu ja soojendab otseselt, ilma ümbritsevat õhku kütmata. Soojenevad nahk ja nahaalused koed. Infrapunakiirgus põletab nahaalust rasvakihti ja viib toksiinid kehast välja. Aitab organismist välja viia jääkaineid, liigse kudede vahelise vee,  parandab lihaste toonust ja on tõhus tselluliidi vähendaja.

Peale 7, 10´e või 14´e päeva kuuri, väljuvad kehasse kogunenud toksiinid, keha saab tugeva tõuke, kaal hakkab vähenema ja tervis paranema.

Ostes Zlimline Inframati, tuleb kaasa põhjalik õpetusvideo, garantii 2 aastat ja hilisem igakülgne abi hoolduses.


Kuidas toimib infrapunamatt?

Infrapunakiirgus tungib inimese kudedesse 4-5 cm sügavusele, seetõttu kutsub esile tugeva higistamise. Infrapunamatis on higistamine 3 korda intensiivsem, kui tavalises infrasaunas. Kehakoed soojenevad sügavamalt, rakkude temperatuur tõuseb kuni 38 kraadini. Kui käiakse tavasaunas moodustab vesi 90-97% higi koostisest, kuid infrapunamatis 70%. Ülejäänud 20-30% arvelt tuuakse organismist välja mürgiseid ainevahetusprodukte (rasvad, kolesterool) ja raskemetalle (vaske, elavhõbedat, pliid, alumiiniumi, niklit, tina). Inframati temperatuur on 61- 74 kraadi ning selle soojustoime on sügavam ja seepärast sobib Inframatt hästi ka eakatele ja lastele. Soovitatav seansi kestvus on 45-60 min.


 Zlimlinel koos Kehastuudio salenemiskeskusega on Inframati kogemus juba 4 aastat. Meie kogemused on näidanud, et Inframatiga salenemine on raskendatud juhtudel:

1) – alkoholi liigne tarbimine kuuri ajal

2) – toidutalumatus (piimavalk, gluteen, pähklid jne)

Kehastuudio kasutab maailmas ainulaadset tervisetesti, Bioresonants diagnostikat, mis näitab nii talumatusi toiduainete suhtes, kui ka üldist terviseseisundit.  Pakume juba Inframati soetanud klientidele, kelle kaal ei ole langenud ootuspäraselt, tulla Kehastuudiosse tervisediagnostikasse 25 euro eest. (Tavahind 75 eurot)

Saate soetada kaasa ka sisukilesid, et ei peaks matti igakord nii põhjalikult puhastama ja oleks mugavalt kasutada koos mähistega.

Tulge tasuta proovima Talllinna Kehastuudiosse! Soovikorral teeme Teile ka koolituse koos diplomiga.  Broneerige aeg mugavalt onlines:

https://app.booklux.com/book/kehastuudio  –  Broneerides lisage kommentaar “Zlimline Inframati proovikord”

Inframatt on Tervis, mitte vaid Ilu!

Inframatt erineb infrapuna saunast, kuna temperatuur on kõrgem ja olete kui “kookonis”, kuhu õhk ligi ei pääse. Tänu sellele erilisele kooslusele on inframatt, infrapunasaunaga võrreles kolm korda tõhusam. Infrapunakiirgus kandub nähtamatute valguslainetena läbi õhu ja soojendab otseselt, ilma ümbritsevat õhku kütmata. Selle tulemusel soojenevad nahk ja nahaalused koed. Infrapunakiirgus põletab nahaalust rasvakihti ja selle tulemusena viib kehast välja toksiinid. Kokkuvõtlikult aitab see organismist välja viia jääkaineid, liigse kudedevahelise vee, parandab lihaste toonust ja on tõhus tselluliidi vähendaja. Inframati temperatuuri saab seadistada kuni 75 C ja meie uuel mudelil on nüüd käte jaoks augud ja lisaks ka pult.

Infrapunasoendus kuni 74 kraadi
Ühe protseduuriga kaotate kuni 1,5 kg
Mõeldud nii meestele, kui ka naistele
Kohesed möödetavad tulemused
Värske ja kerge enesetunne   

Hind: 449€