Transion HomePro

Täiustatud Transion seade kodukasutusse on tugevuselt võrreldav salongi seadmega!

Täiesti uus Transion on lõpuks saadaval. Võrreldes eelmise generatsiooni seadmega, on uuel seadmel infrapunasoendusega elektropadjakesed, tugevamad impulsid ja efektiivsemad programmid. Transion HomePro abil saate langetada kaalu ning treenida lihaseid treeningsaali minemata. Transioni eeliseks on kiire toime ning tulemusi on näha juba pärast esimesi kasutuskordi. Tulemuseks on mitmekülgne ja efektiivne treening. Transion treenib ka Teie süvalihaseid, mis tavatreeningu puhul puutumata jäävad. Seade mitte ainult ei tugevda ja stimuleeri lihaseid, vaid kiirendab ka ainevahetust ning aitab leevendada vedelikupeetust.

Kodukasutamiseks mõeldud Transion seade võimaldab ise valida kehapiirkondi, mida soovite trimmida. Transion HomePro seadmel on 12 elektroodi, mis saadavad lihastesse eelnevalt masinal seadistatud madala sagedusega vooluimpulsse, mille tagajärjel toimub lihaste rütmiline pinguldamine, siis lõdvenemine. Kogu protsess käivitab organismis ning lihastes harjumuspärase kehatalitluse ning keemilised muutused, mis on võrreldavad tavapärase füüsilise treeninguga. Nende keemiliste reaktsioonide tagajärjel leiab lihastes aset rakkudevahelise vedeliku ning toksiinide väljumine. Kõik metaboliidid transporditakse rakkudevahelisele alale ning sellest tulenevalt tarbivad neerud rasvasettest saadavat energiat ja lagundavad süsivesikuid. Seeläbi käivitub organismis koheselt ka intensiivne ainevahetusprotsessi kiirenemine.

Silmnähtavad tulemused
Infrapunasoendusega padjakesed
Meditsiinis laialdaselt kasutatav
Erinevad võimalused treenimiseks
Ülitõhusad programmid

Tehnoloogia

19-nda ja 20-nda sajandi jooksul on teadlased uurinud ja dokumenteerinud täpsemalt elektrilisi omadusi, mis kutsuksid esile lihaspingutuse. Avastati, et elektriline stimulatsioon võib lihasgruppides kutsuda esile pikaajalisi muutusi. Esimesena esitas teaduslikud tõendid selle kohta, et vool aktiveerib lihastöö 1971 aastal Luigi Galvani. Hiljutised meditsiinilised uuringud on aga täpselt välja selgitanud, millist mõju avaldab elektriline lihasstimulatsioon närvi-ja lihasrakkudele ning veresoontele. Transion tehnoloogia tekitab elektrilise voolu esilekutsumise tagajärjel lihase kokkutõmbumise. Esilekutsutud lihase kokkutõmbumine erineb tavapärasest kesknärvisüsteemi poolt toimuvast lihase kokkutõmbumisest (näit. raskuse tõstmise tagajärjel tekkivast lihasepingutusest) ning antud protsessi laad ja tugevus sõltub sellest, millised parameetrid on eelnevalt aparaadile programmeeritud. Transion tehnoloogia suudab teha seda, milleks aju pole võimeline. Aju stimuleerib paljusid lihaskiude, kuid Transion tehnoloogiaga on võimalik avaldada mõju 100-le % kiududest (seega leiab aset suurem sünkroniseerimine kiududes). Lisaks sellele, erinevalt ajutegevusest, suudab Transion ka toota ühetasaseid ning kõrge kvaliteediga impulsse töösolevatesse lihasgruppidesse, ilma, et kehal tekiks südame- ja veresoonkonna talitluse häireid ning väsimust. See omakorda annab ka parema ja ohutuma tulemuse. Peamine vahend lihastöö sooritamiseks on elektrilise impulsi esilekutsumine ja selle tagajärjel liiguvad impulsid lihastesse närvikiudude kaudu. Impulsi roll on tekitada lihastes kokkutõmbe reaktsioon ning mehaaniline aktiivsuse tõstmine. Iga kord kui elektrilise impulsi tekitamist korratakse, kordub ka lihase kokkutõmbumine. Kui lihaseid stimuleeritakse sagedaste impulssidega, siis lihaskiud on katkematus liikumises ning stimulatsioon ei jõua enne lõppeda kui juba uus elektrilaeng on edasi antud. Seega on lihased pidevas töös. Antud fenomeni kutsutakse tetanisatsiooniks ehk korduvstimulatsiooniks, mis tekibki korduvate võngete liitmisel. Lihastöö kvaliteet ja kvantiteet sõltub programmeeritavatest parameetritest ja intensiivsusest (oma rolli mängib ka õige elektroodide paigutus). Intensiivsust mõõdetakse milliamprites ehk mAmp ja see ei ole eelnevalt programmeeritud, kuid seda saab suurendada jooksvalt aparaadi kasutamise jooksul. Lihaskiudude arv, mida kaasatakse, sõltub seadme intensiivsuse reguleerimisest. Kui stimulatsiooni kohaldatakse kõrgema intensiivsusega, siis on samal ajal töös ka suurem hulk lihaskiude. Ning vastupidiselt, kui intensiivsuse aste on madalam, on sellevõrra väiksem ka töösolevate lihaskiudude protsent. Üldjuhul on mõistlik aparaati kasutama hakates alustada madalama intensiivsusega ning vastavalt oma vajadustele intensiivsust järkjärgult suurendada.

KKK

Mis on Transion?

Transion on 21. sajandi meetod kõhnumiseks mis sobib ideaalselt kiire elutempoga inimestele, kes soovivad vormida oma lihaseid ja põletada kaloreid. Transion on kerge kaasaskantav elektrooniline seade, mis on mõeldud kasutamiseks kõikidele trenni vajavatele kehapiirkondadele. Transioni toime treenida lihaseid kiirelt ja efektiivselt on teaduslikult tõestatud ning võetud kasutusele ka NASA teadlaste poolt.

Kuidas see töötab?

Tavaliselt saadab aju treeningu jooksul musklisse närviimpulsi, mille järel toimub lihase kokkutõmbumine. Signaal mõjub lihasele käsuna, mis paneb ta kokku tõmbuma ning treenima. Treeningu puhul Transioniga, asetatakse kummist padjakesed valitud lihasgruppidele ning leiab aset eelpool kirjeldatud treeningprotsess. Kohaldatavate padjakeste kaudu jõuab signaal musklisse ning selle tulemusena leiab aset lihaspingutus ning antud stimulatsioon on loomuliku närviimpulsi imiteerimine. Transion seade võimaldab dubleerida ja kohandada tavalist treeningut vastavalt oma vajadustele.

Kas ma vajan eriväljaõpet?

Enamik kasutajaid leiavad, et komplektis kaasasolevad instruktsioonid ja DVD on piisavalt täpsed, et aparaati ise kodutingimustes edukalt kasutada. Kui teil tekivad lisaküsimused, võtke meiega palun ühendust läbi “Live support`i”, helistage või saatke meile e-mail!

Kas Transioni kasutamine on ohutu?

Transion tehnoloogia on väljatöötatud arstide ning teadlaste poolt rohkem kui 30 aastat tagasi ning on laialdaselt kasutatav haiglates, füsioteraapiakliinikutes ning taastusravis. Transion tehnoloogiale on andnud oma poolehoiu ka USA ja Kanada kergejõustiku organisatsioonid ning samuti on seadet soovitatud kasutada olümpiasportlastele alates aastast 1972 Olümpiakomitee ja arstide konsultatiivnõukogu poolt.

Kas halvasti positsioneeritud elektroodid võivad kujutada ohtu?

Ei. Halvasti paigutatud elektroodid ei kujuta mingisugust ohtu. Selle tulemusena võib nende mõju olla väiksem, kuid ohtu pole.

Kui kaua läheb aega, et näha tulemusi?

Transion treeningut saate kombineerida mõne oma teise lemmiktegevuse, näiteks lugemise, mediteerimise või televiisori vaatamisega. Tulemusi näete juba peale esimesi protseduure.

Kas Transion aitab ka spordivigastuste korral?

Vähendades paistetust ning tugevdades nõrku lihaseid, redutseerib Transion seade oluliselt vigastuste taastumisperioodi aega.

Kas Transion aitab peale sünnitust taastada kõhu endise vormi?

Transion on ideaalne seade selleks, et lahti saada sünnitusjärgsetest voltidest kõhul. Raviga on soovitatav alustada 6ndast nädalast peale sünnitust. Protseduure tulev alustada õrnalt ning järkjärgult võimsust suurendades on võimalik end lihtsalt ja kiirelt taas vormi saada.

Kui tihti peaks kasutama Transion treeningut parimate tulemuste saamiseks?

Me soovitame kasutada Transion treeningut vähemasti 3 korda nädalas ning ühe seansi pikkus võiks olla vähemalt 45 minutit. Ei ole soovitatav kasutada rohkem kui tund päevas.

Mida peaksin tegema enne Transioni kasutamist?

Enne Transioni kasutama hakkamist tuleb kindlasti lugeda läbi kasutusjuhend ja viia ennast kurssi vastunäidustustega. Vahetult enne protseduuri alustamist on soovitav juua ohtralt vett (vähemalt 3 klaasi) ning samuti tuleb kasuks organismi veega varustamise jätkamine protseduuri jooksul. Piisavas koguses vee joomine aitab kaasa mürkide väljutamisele organismist , muutes protseduuri tulemused efektiivsemaks.

Kas pean trennis edasi käima kui alustan Transioni kasutamist?

Kõik kaalulangetamiseks mõeldud protseduurid, kaasaarvatud Transion, eeldavad, et inimene jätkab tervislike eluviiside jälgimist. Selleks, et tulemused püsiksid, on oluline füüsiline aktiivsus ning tervislik toitumine.

Kas Transionist saavad kasu ka mehed?

Transioni seadmed on mõeldud kasutamiseks nii meestele kui ka naistele. Sooti on probleemsed kohad erinevad, kuid tulemused võrdsed.

Kui pikk on seadme garantii?

Anname Igale meie Transion seadmele kaasa garantii kaks aastat. Pakume oma seadmetele hooldust ka garantiiaja lõppedes.

Kui pika aja jooksul on õigus kaupa tagastada?

Kui Teie millegi pärast meie seade ikkagi ei meeldi, võite selle meile tagastada 14 päeva jooksul. Seade peab olema samas ja terves pakendis ning ilma defektideta. Tagastamise soovist palun teavitage meid e-kirja teel.

Kes ei tohi kasutada Transion tehnoloogiat?

Transion tehnoloogia on vastunäidustatud raseduse, epilepsia ja südamehaiguste korral. Samuti südamestimulaatorite ja muude võõrkehade olemasolu korral.

Kui ma soovin tellida mõnda teise riiki?

Kui soovite seadet tellida mõnda teise riiki peale Eesti, palun võtke meiega ühendust, et saaksime täpsustada saatmiskulu- ning aja.