Zlimline Transion Professional²

Pakkuge oma klientidele mitmekülgset ning efektiivset treeningut

Transion Professional² on mõeldud kasutamiseks ilusalongides, spades ning taastusravis. Transion Professional² abiga saate pakkuda oma klientidele kaalulangetamiseks ja lihaste treenimiseks mõeldud protseduure. Võrreldes meie kodukasutusse mõeldud seadmega on Transion Professional² seadmel rohkem võimalusi, intensiivsemad programmid ning infrapuna soendusfunktsioon.

Transion Professional² seadmel on 20 elektroodi, mis saadavad lihastesse eelnevalt masinal seadistatud madala sagedusega vooluimpulsse, mille tagajärjel toimub lihaste rütmiline pinguldamine, siis lõdvenemine. Tänu uuenenud tarkvarale on nüüd võimalik kõikide padjakeste tugevust ka koos seadistada. Loomulikult saab iga kanali tugevust endiselt ka eraldi reguleerida. Kogu protsess käivitab organismis ning lihastes harjumuspärase kehatalitluse ning keemilised muutused, mis on võrreldavad tavapärase füüsilise treeninguga. Nende keemiliste reaktsioonide tagajärjel leiab lihastes aset rakkudevahelise vedeliku ning toksiinide väljumine. Kõik metaboliidid transporditakse rakkudevahelisele alale ning sellest tulenevalt tarbivad neerud rasvasettest saadavat energiat ja lagundavad süsivesikuid. Seeläbi käivitub organismis koheselt ka intensiivne ainevahetusprotsessi kiirenemine.

Silmnähtavad tulemused
Kiire ja effektiivne toime
Meditsiinis laialdaselt kasutatav
Erinevad võimalused treenimiseks
Mugav kasutada

Tehnoloogia

19-nda ja 20-nda sajandi jooksul on teadlased uurinud ja dokumenteerinud täpsemalt elektrilisi omadusi, mis kutsuksid esile lihaspingutuse. Avastati, et elektriline stimulatsioon võib lihasgruppides kutsuda esile pikaajalisi muutusi. Esimesena esitas teaduslikud tõendid selle kohta, et vool aktiveerib lihastöö 1971 aastal Luigi Galvani. Hiljutised meditsiinilised uuringud on aga täpselt välja selgitanud, millist mõju avaldab elektriline lihasstimulatsioon närvi-ja lihasrakkudele ning veresoontele. Transion tehnoloogia tekitab elektrilise voolu esilekutsumise tagajärjel lihase kokkutõmbumise. Esilekutsutud lihase kokkutõmbumine erineb tavapärasest kesknärvisüsteemi poolt toimuvast lihase kokkutõmbumisest (näit. raskuse tõstmise tagajärjel tekkivast lihasepingutusest) ning antud protsessi laad ja tugevus sõltub sellest, millised parameetrid on eelnevalt aparaadile programmeeritud. Transion tehnoloogia suudab teha seda, milleks aju pole võimeline. Aju stimuleerib paljusid lihaskiude, kuid Transion tehnoloogiaga on võimalik avaldada mõju 100-le % kiududest (seega leiab aset suurem sünkroniseerimine kiududes). Lisaks sellele, erinevalt ajutegevusest, suudab Transion ka toota ühetasaseid ning kõrge kvaliteediga impulsse töösolevatesse lihasgruppidesse, ilma, et kehal tekiks südame- ja veresoonkonna talitluse häireid ning väsimust. See omakorda annab ka parema ja ohutuma tulemuse. Peamine vahend lihastöö sooritamiseks on elektrilise impulsi esilekutsumine ja selle tagajärjel liiguvad impulsid lihastesse närvikiudude kaudu. Impulsi roll on tekitada lihastes kokkutõmbe reaktsioon ning mehaaniline aktiivsuse tõstmine. Iga kord kui elektrilise impulsi tekitamist korratakse, kordub ka lihase kokkutõmbumine. Kui lihaseid stimuleeritakse sagedaste impulssidega, siis lihaskiud on katkematus liikumises ning stimulatsioon ei jõua enne lõppeda kui juba uus elektrilaeng on edasi antud. Seega on lihased pidevas töös. Antud fenomeni kutsutakse tetanisatsiooniks ehk korduvstimulatsiooniks, mis tekibki korduvate võngete liitmisel. Lihastöö kvaliteet ja kvantiteet sõltub programmeeritavatest parameetritest ja intensiivsusest (oma rolli mängib ka õige elektroodide paigutus). Intensiivsust mõõdetakse milliamprites ehk mAmp ja see ei ole eelnevalt programmeeritud, kuid seda saab suurendada jooksvalt aparaadi kasutamise jooksul. Lihaskiudude arv, mida kaasatakse, sõltub seadme intensiivsuse reguleerimisest. Kui stimulatsiooni kohaldatakse kõrgema intensiivsusega, siis on samal ajal töös ka suurem hulk lihaskiude. Ning vastupidiselt, kui intensiivsuse aste on madalam, on sellevõrra väiksem ka töösolevate lihaskiudude protsent. Üldjuhul on mõistlik aparaati kasutama hakates alustada madalama intensiivsusega ning vastavalt oma vajadustele intensiivsust järkjärgult suurendada.

KKK

Mis on Transion?

Transion on 21. sajandi meetod kõhnumiseks mis sobib ideaalselt kiire elutempoga inimestele, kes soovivad vormida oma lihaseid ja põletada kaloreid. Transion on kerge kaasaskantav elektrooniline seade, mis on mõeldud kasutamiseks kõikidele trenni vajavatele kehapiirkondadele. Transioni toime treenida lihaseid kiirelt ja efektiivselt on teaduslikult tõestatud ning võetud kasutusele ka NASA teadlaste poolt.

Kuidas see töötab?

Tavaliselt saadab aju treeningu jooksul musklisse närviimpulsi, mille järel toimub lihase kokkutõmbumine. Signaal mõjub lihasele käsuna, mis paneb ta kokku tõmbuma ning treenima. Treeningu puhul Transioniga, asetatakse kummist padjakesed valitud lihasgruppidele ning leiab aset eelpool kirjeldatud treeningprotsess. Kohaldatavate padjakeste kaudu jõuab signaal musklisse ning selle tulemusena leiab aset lihaspingutus ning antud stimulatsioon on loomuliku närviimpulsi imiteerimine. Transion seade võimaldab dubleerida ja kohandada tavalist treeningut vastavalt oma vajadustele.

Kas ma vajan teenuse pakkumiseks eriväljaõpet?

Jah, Transion Professionali soetamise puhul viime läbi põhjaliku koolituse meie Tallinna kesklinnas asuvas salongis. Vajadusel võime koolituse läbi viia ka Teie salongis. Koolituse läbimise kohta väljastame ka sertifikaadid

Kas Transioni kasutamine on ohutu?

Transion tehnoloogia on väljatöötatud arstide ning teadlaste poolt rohkem kui 30 aastat tagasi ning on laialdaselt kasutatav haiglates, füsioteraapiakliinikutes ning taastusravis. Transion tehnoloogiale on andnud oma poolehoiu ka USA ja Kanada kergejõustiku organisatsioonid ning samuti on seadet soovitatud kasutada olümpiasportlastele alates aastast 1972 Olümpiakomitee ja arstide konsultatiivnõukogu poolt.

Kas halvasti positsioneeritud elektroodid võivad kujutada ohtu?

Ei. Halvasti paigutatud elektroodid ei kujuta mingisugust ohtu. Selle tulemusena võib nende mõju olla väiksem, kuid ohtu pole.

Kas Transion aitab ka spordivigastuste korral?

Vähendades paistetust ning tugevdades nõrku lihaseid, redutseerib Transion seade oluliselt vigastuste taastumisperioodi aega.

Kas Transion aitab peale sünnitust taastada kõhu endise vormi?

Transion on ideaalne seade selleks, et lahti saada sünnitusjärgsetest voltidest kõhul. Raviga on soovitatav alustada 6ndast nädalast peale sünnitust. Protseduure tulev alustada õrnalt ning järkjärgult võimsust suurendades on võimalik end lihtsalt ja kiirelt taas vormi saada.

Kas Transionist saavad kasu ka mehed?

Transioni seadmed on mõeldud kasutamiseks nii meestele kui ka naistele. Sooti on probleemsed kohad erinevad, kuid tulemused võrdsed.

Kes ei tohi kasutada Transion tehnoloogiat?

Transion tehnoloogia on vastunäidustatud raseduse, epilepsia ja südamehaiguste korral. Samuti südamestimulaatorite ja muude võõrkehade olemasolu korral.