Zlimline Endos

Teaduslikult tõestatud tehnoloogia

On teaduslikult tõestatud, et Endos tehnoloogia modelleerib keha väga tõhusalt, ohutult, eemaldab tselluliiti ja muudab keha saledamaks ning pringimaks. Tselluliit on probleemiks paljudele inimestele ning sellest vabanemine võtab üldjuhul väga kaua aega. Olles turul hetkeseisuga efektiivseim toode tselluliidi eemaldamisel, on Endos tehnoloogiaga võimalik vabaneda sellest murest kiiresti ning efektiivselt.

Muutes organismikudedes elektrovõngete polaarsust 10 miljonit korda 1 sekundi jooksul, võimaldab 10 mhz bipolaarne kõrgesagedus soojendada rasvkudede kihti 0,5-1,5 cm sügavuses eesmärgiga suurendada hapnikumolekuli levikut ning kiirendada rakkude ainevahetust, mille tagajärjel toimub rasvapõletus. 0-50Hg reguleeritav vaakumotsik paneb nahkkoe tõmbuma kahe elektroodivahelises osas. Töödeldavat kude saab valida akuraatselt. Rasvkoe kihi ülesoojendamine 650-2500 nm lainepikkuse infapunavalgusega epidermises ehk naha väliskihis võimaldab vähendada rasvkoe mõõtmeid ning kiirendada vee ja glütseriini levikut. Infrapunavalgus soendab sidekoe fibroblaste ja kiirendab kollageeni ning elastse kiu taassündi. Kiirendab rasvarakkude ainevahetust. Suurendades rasvkoe verevarustust, on võimalik vaakummassaaži toimel tugevdada ensüümide vallandumist eesmärgiga kiirendada rasvkihi ainevahetust. Imbudes läbi naha pealiskoest ning rünnates just kollaageenirikast nahkkude, parandab kõrgsageduslik laine vaakummassaažiaparaadi abiga keha verevarustust ning suurendab hapniku osakaalu valitud piirkonnas. Antud protsess paneb lümfisüsteemi kõrvaldama kõik jääkained ning ravima tselluliiti sidekoes ehk fibroosis.

Tulemused on muljetavaldavad
Ohutu ja tõhus
Mugav ja valutu
Sobib kõikidele nahatüüpidele
Kiirendab ainevahetust

Mis on endermoloogia?

Endermoloogia oli esimene tselluliiti vähendav raviprotseduur, mis sai heakskiidu FDA assotsiatsiooni poolt. See on kahe otsikuga vaakumtehnikaga massaažiaparaat, mis võimaldab nahapinda siluda. Antud raviteenust võib pakkuda ainult sertifitseeritud spetsialist. See pinguldav protseduur silub sidekude, mille tulemusena väheneb tselluliit ja töödeldava piirkonna ümbermõõt. FDA assotsiatsioon andis oma kinnituse, et endermoloogiline ravi, lisaks tselluliidi ja kehaümbermõõtude vähendamisele, mõjub positiivselt ka vereringele, ainevahetusele ning aitab kaasa lihasspasmide ärahoidmisele. Tehnoloogia oli väljatöötatud 1980-ndatel aastatel eesmärgiga ravida põletusohvrite arme. Ravi jooksul ilmnes, et antud ravi mõjub positiivselt ka tselluliidi vähendamisele. Alates sellest momendist hakati lähemalt arendama tehnoloogia väljatöötamist just endermoloogilises valdkonnas.

KKK

Kas endermoloogia vähendab tselluliiti?

Jah. Antud tehnoloogiat on põhjalikult uuritud ning FDA assotsiatsioon on andnud oma kinnituse selle kohta, et protseduur vähendab tselluliiti.

Kui palju endermoloogilisi protseduure on vajalik läbida?

Optimaalse tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida 7-20 protseduuri 1-2 korda nädalas ning seejärel käia ka kord kuus hooldusel tulemuse hoidmiseks. Raviprotseduur kestab 30-45 minutit ning hõlmab kogu keha läbitöötamist, kuid keskenduda on pikemalt võimalik probleemsetel piirkondadel. Protseduur parandab üldist vereringet, lümfisüsteemi toimimist ja ainevahetust.

Millal ma näen esimesi tulemusi?

Märgatavaid tulemusi on võimalik näha umbes peale kuuendat raviseanssi. Nii nagu me ei märka visuaalselt 1-2 kg kaalulangust oma kehas, ei märka me alguses ka mõne protseduuri järel toimunud muutusi, kuid pikema raviperioodi möödudes on võimalik tähele panna juba silmnähtavaid tulemusi.

Kas endermoloogia asendab rasvaimu?

Rasvaimu ei vähenda tselluliidi olemasolu, välispidiselt on nahal ikka seda näha. Rasvaimu tagajärjel jääb järgi lõtvunud nahk, mis võib tselluliidi olemasolu muuta veelgi märgatavamaks. Rasvaimu keskendub rasva eemaldamisele keha rasva keskkihis, kuid pealmine rasvkiht jääb puutumata, mistõttu tselluliit ei kao. Endermoloogia ründab naha pealmisi rasvkihte ning mõjutab lümfisüsteemi liikumist, mis soodustab tselluliidi vähendamist.

Kuidas erineb endermoloogia rasvaimust?

Peamine erinevus endermoloogia ja rasvaimu vahel on see, et endermoloogia ei kasuta radikaalseid meetodeid nagu lõikus. Seetõttu paljud inimesed otsustavad just endermoloogia kasuks, kuna ei soovi läbida kirurgilist operatsiooni.

Kas endermoloogiline protseduur on valulik?

Paljud kliendid leiavad, et endermoloogiline protseduur on hoopiski lõõgastav, kuna tegemist on intensiivse massaažiga. Kuna protseduuri raskusaset saab reguleerida, on igal inimesel personaalselt võimalik leida isiklik mugavustase.

Millised võivad olla endermoloogia protseduuri järelmõjud?

Positiivse järelmõjuna on peale protseduuri lõppu tunda üldise energitaseme tõusu ning lõõgastust. Võivad ilmneda väikesed verevalumid, mis tihti tekivad ka peale tavalist intensiivset massaaži.

Mida peaksin tegema enne protseduurile tulekut?

Vahetult enne protseduurile minekut on kindlasti vaja juua ohtralt vett (vähemalt 8 klaasi) ning samuti jätkata organismi varustamist veega protseduuri jooksul. Piisavas koguses vee joomine aitab kaasa mürkide väljutamisele organismist , muutes protseduuri tulemused veelgi efektiivsemaks.

Kas tulemusi on võimalik saavutada ka iseseisvalt?

Suhteliselt odavad ning koduskasutamiseks mõeldud aparaadid ei ole kliiniliselt testitud, ka pole nad FDA assotsiatsiooni poolt kinnitatud. Kuna nende aparaatide tulemused võivad olla kesised, siis on suur võimalus, et jätkatakse traditsiooniliste vahendite kasutamisega, mis kokkuvõttes muudab materiaalsed kulutused veelgi suuremaks. Väikesed koduskasutamiseks mõeldud aparaadid ei ole nii efektiivsed kui suured professionaalsed endermoloogia masinad.

Kas pean trennis edasi käima kui alustan protseduuriga?

Kõik protseduurid, kaasaarvatud rasvaimu, eeldavad, et inimene jätkab tervislike eluviiside jälgimist. Selleks, et tulemused püsiksid, on oluline füüsiline aktiivsus ning tervislik toitumine.

Kas ka mehed saavad kasu endermoloogiast?

Nii mehed kui naised on saanud suurt abi endermoloogiast. Sooti on probleemsed kohad erinevad, kuid võimalused nende raviks just selle protseduuriga, on võrdsed.