Zlimline Lipo

Innovaatiline kavitatsiooniseade

Zlimline Lipo seadmega saate oma klientidele pakkuda viite erinevat protseduuri: Uus peaaegu helitu kavitatsioon kehale, RF liftingut ehk näonaha pinguldamist näole, RF liftingut ehk naha pinguldamist kehale, raadiosagedusliku vaakummassaazi kehale ja miostimulatsiooni näole. Kavitatsiooni peetakse fektiivseimaks meetodiks esteetilises meditsiinis, mis mõjub rasvkoele nagu kirurgiline rasvaimu!

Spetsiaalse aparaadiga esile toodavad madala sagedusega ultrahelilained mõjuvad rasvkoele, kutsudes selles esile nn kavitatsiooni efekti: mikromullikeste moodustumise (ladina keeles Cavitas – tühjus). Need suurenevad mõõtmetes, pehmendavad rasva ning lõhestavad adipotsüüdi – rasva rakukaitse – membraani. Niisiis laguneb rasva säilitamise reservuaar ning selles kohas ei ole enam ladestumine võimalik. Ultrahelikiirguse parameetrite spetsiaalne valik, võimaldab osutada sihipärast mõju vaid rasvarakkudele, lõhestades vaid neid. Vabanenud triglütseriidid, milledest koosnevad rasvarakud, väljutatakse rakuvahelisest ruumist loomulike metabolistlike, ainevahetuslike protsesside abil. Kavitatsiooni protseduur iseenesest on lihtne ja täiesti valutu.

zlimline lipo

Invasiivitus ehk kehaväline
Valutu, ei vaja tuimestust ega narkoosi
Kiirelt nähtav esteetiline tulemus
Protseduuri lühike aeg
Rehabilitatsiooniaja puudumine
Atraumaatilisus

Helitu Kavitatsioon

Täna on meil rõõm teile pakkuda tselluliidi ja liigsete rasvladestuste vähendamise efektiivset, invasiivitut, ohutut ja nüüd ka ilma ebameeldiva helita ravimeetodit – kavitatsiooni. Me kõik teame, et meie kehal on teatud kohad, kus ümbermõõdud ei vähene. Piirkonnad, mis ei allu treeningule ega dieedile: rasvaladestused põlvedel, puusadel, kõhul või kätel. Senini on esteetilises kosmetoloogias kirurgilise vahelesekkumiseta olnud kättesaadavad vaid protseduurid, mis on muutnud rasvkoe struktuuri. Probleemsetest piirkondadest sai rasvarakke eemaldada vaid operatsiooni ehk rasvaimu abil. Igasugune operatsioon on invasiivne (kehasse lõike tegemine), lisaks veel taastumine, haiglas viibimine ning nähtavaid tulemusi peab ootama kuid.

Miostimulatsioon näole

Miostimulatsioon on impulssvoolude kasutamise protsess lihaste loomuliku töö taastamiseks. Kui elektrivool kulgeb mööda meie kudesid, suureneb vahetusprotsesside intensiivsus, muutub raku valkude füüsiline seisukord ning selle tulemusel hakkavad lihased kokku tõmbuma. Miostimulatsioon ravimeetodina on tuntud enam kui 20 aastat. Algselt kasutati miostimulatsiooni võimlemisena lamavatele haigetele. Impulssvoolude abil võis läbi viia lihaste treeningut aktiivse füüsilise treeninguta. Sama põhimõtte kandsid meedikud lihastele, mida ei saa treenida tavaviisil. Näiteks, näolihastele ning saavutasid üllatavat noorendavat efekti.

RF Lifting kehale ja näole

Vanusega venivad välja kollageenkoed ja pikenevad, mis toob kaasa naha elastsuse vähenemise, lodevuse kasvu ja kortsude tekkimise. Naha pinguldamise kuuri läbiviimise ajal, toimub naha sügav soojenemine ehk niinimetatud Termaaž ning kollageeni ja elastiini uuendamine. Temperatuuri tõus naha sügavates kihtides toob kaasa kollageenkudede tihenemise, mis tagab kudede tugevnemise ja naha elastsuse suurenemise. 2-4 kuud peale RF Liftingu kuuri toimub uue tugevama kollageeni moodustumine, mis toob kaasa pikaajalise positiivse tulemuse mida on võrreldud lausa plastilise operatsiooniga.

Raadiosageduslik vaakummassaaž

Vaakummassaaž (lümfimassaaž) on efektiivseim ravi tselluliidist ja armkoest vabanemiseks. Antud raviliik annab teie patsiendile siledama ja pringima naha ning aitab nahaaluskudet mõjutades vabaneda toksiinidest ning langetada kaalu.